Kecárna Playlisty
Reklama

S Zuzana Smatanová Zajímavosti

zuzana-smatanova-608018.jpg
Zajímavosti

zajímavosti

Zuzana Smatanová má 140 fanoušků

Lietajúci Cypríán

  • Pieseň sa stala titulnou skladbou k veľkolepému slovenskému filmu: Legenda o lietajúcom Cypriánovi  (dakto)

Miesta (s Adamem Ďuricou)

  • Režisérka Paulína Mačáková ve svém vizuálu šetřila dynamickým střihem. Spíše se jedná o pomalé žánrové obrázky, propletené se záběry na oba zpívající interprety, kteří v duchu textu písně zpívají každý sám. (hanbor)
  • I krása umí pořádně bolet, sebepomalejší časový úsek života dokáže proletět životem člověka jako tryskáč a zbudou jen vzpomínky. Pro ty, kteří si prožili nějaký ten partnerský rozchod, může být skladba hodně autentická. A v tom je její síla. (hanbor)
  • Zuzana: „Písnička Miesta je o vztahu. O chvílích, kdy mezi dvěma milujícími se lidmi nastane zvláštní ticho. Kdy si přestanou ve vztahu povídat. Potom se začnou sami sobě vyhýbat a opouštět místa, kde spolu předtím trávili společné chvíle. Je tam chladné napětí, které nedokáží prolomit. Chtějí zase najít cestu zpět, ale neví jak. Přitom si stačí jenom upřímně povídat a vysvětlovat si i malá nedorozumění." (Eva01)

Miluj ma, alebo odíď

  • Pieseň je titulnou skladbou k novej slovenskej dráme s rovnomenným názvom Miluj ma, alebo odíď. . (dakto)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.