Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

W WWW Zajímavosti

Evropa

  • V klipu hraje Ondřej Sifon Anděra na spektakulární laserovou strunu, kterou poprvé roku 2008 v Bruselu představil David Vrbík (z uskupení SPAM, experimentálního projektu umělců Ondřeje Anděry, Vladimira 518 a Davida Vrbíka; SPAM je skloubením zvuku, obrazu, barev, světla a digitálních technologií). Akustická struna je audiovizuální nástroj spojující obraz se zvukem a albu Tanec sekyr dává zcela nový rozměr. (Anetka117)

Noční můra

  • První writerské video v Čechách, točeno na Těšnově, rok vzniku 1993. S pomocí Jiřího Korna bylo tenkrát protlačeno i do ČT. Původní sestavu WWW tvořili Ondřej Anděra (Sifon), Lela Geislerová, Honza Zajíček (Skarf) a Luboš Typlt. (Anetka117)

Pikola

  • Píseň byla použita ve filmu"Pouta" a díky své přímočarosti, co se textu i lámání beatu týče, způsobila v tvorbě WWW revoluci.V samotném videoklipu k "Pikole"se objevují záběry z jarního vystoupení kapely v domovské Meet Factory, bezprostřední okolí této továrny na umění i část zmíněného snímku "Pouta". Klip režíroval Radim Špaček a koncept vymyslel textař a architekt Lubomír Typlt.. (thanguol)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.