Playlisty Akce
Reklama

W Wednesday 13 Zajímavosti

Blood Sick

  • „Blood Sick“ je druhý zveřejněný singl z už sedmé desky Wednesday 13 „Condolences“, jejž sám frontman se stejnojmenným pseudonymem komentuje takto: „Jsem nadšený, že jsme dali dohromady video k Blood Sick. Točili jsme před zelenou stěnou s režisérem Mattem Zanem. Píseň pojednává o pavoukovi, který mučí mouchu předtím, než ji pozře a mým záměrem bylo zachytit tuto situaci s kapelou v obří pavučině. Měl jsem tuto vizi od doby, kdy jsem napsal ten song a je fajn vidět ji zrealizovanou.“ (Pennywise)

Cadaverous

  • Poslední song a video „Cadaverous“, vydaný příhodně v pátek 13., uzavírá sedmou desku „Condolences“, přičemž o samotném singlu frontman kapely prohlásil: „S natáčením Cadaverous byla velká sranda, je to totiž mé vlastní ohlédnutí se za mými oblíbenými televizními strašidlárnami jako The Munsters nebo Adamsova rodina. Doufám, že si ji fanoušci užijí stejně, jako my si užili natáčení.“ (Pennywise)

Condolences

  • „Píseň jsme pro účely videa zkrátili, o celé dvě minuty. Ale i tak to je velmi, velmi temná skladba. Video je asi nejdivnější věc, kterou jsem kdy dělal, natáčeli jsme můj falešný pohřeb. Shromáždili se moji kamarádi, dávali květiny na rakev, bylo to fakt divné! Měl jsem i smuteční věnec: Na památku Wednesdaye 13. Ve videu jsem knězem, který má smuteční řeč a jsem rovněž i vevnitř rakve a pohřbívají mě zaživa. Dost mi to připomnělo Burn In Hell od Twisted Sister.“ doplňuje Wednesday 13. (Pennywise)
  • „Nezamýšleli jsme udělat dlouhou píseň ála Iron Maiden, ale prostě se to tak stalo,“ komentuje Wednesday 13 titulní skladbu svého sedmého alba, jež vyšla ve stejný den jako deska samotná. „Nebylo to nucené a myslím, že se dost vyvedla! Název Condolences mě napadl, když zemřel David Bowie a já všude viděl ‚Condolences, sorry for your loss‘. Uvědomil jsem si, jak silná tato slova jsou, vzal jsem do ruky kytaru a měl refrén v okamžiku napsaný.“  (Pennywise)

Cruel to You

  • Třetí zveřejněný singl ze sedmé desky „Cruel To You“, k němuž skupina natočila i video v komiksovém stylu, vyšel necelých patnáct dní před vydáním samotného alba, přičemž sám frontman, Wednesday 13, jej komentuje takto: „Natáčení videa byla nakonec ohromná sranda a režisér Tommy Jones přivedl můj komiksový sen k životu. Pobíhat po slunném Los Angeles a honit se sekerou v ruce holku se psem, bylo pro mě rozhodně poprvé. Tohle video je hozené na více veselou a hravou stranu Wednesday 13.“ (Pennywise)

I Walked With A Zombie

  • " Viděl jsem ten film a viděl jsem ho několikrát,ale četl jsem o tom v knize,jen jsem si jí prohlížel a hrál na kytaru. Nějak jsem začal zpívat,co jsem četl a změnilo se to na písničku. Ukázalo se,že je to tak chytlavý,že jsem šel okamžitě udělat demo. " ( Wednesday 13 o vzniku písně )  (Lau)

What the Night Brings

  • Vlastní pocity k prvnímu songu ze sedmého alba skupiny, frontman Wednesday 13 komentuje takto: „Jsem děsně nadšený, že můžu odhalit nové video k What The Night Brings, prvního songu z Condolences. Je to otvírák celého alba, jemuž zbytku udává i tón. Připomíná mi heavy metalovou verzi písně z The Nightmare Before Christmas. Dost mě taky bavilo točit extra materiál, kde jsem oblečený jako démon na rituálu. Nikdy jsem si nemyslel, že zpívat s tesáky bude tak těžké, ale zvládl jsem to.“ (Pennywise)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.