Playlisty Akce
Reklama

W Walking On Cars biografie

Biografie

V roce 2010 začala pětičlenná parta spolužáků - Patrick Sheehy, Sorcha Durham, Paul Flannery a Evan Hadnett - vystupovat v lokálních barech a hospodách v rodném Dingle v Irsku. Časem se plně oddala hudební ambicím a pronajala si dům na poloostrově Dingle, kde se plně zavřeli před světem a začali psát dema. "Místo, které jsme si pronajali, byla opravdu stará chalupa, kde jsme neměli televizi, telefon, internet, žádnou dopravu," řekla k začátkům kapely Sorcha, "byli jsme tam 6 měsíců - jen naše aparatura a my. Bylo to úžasné, nápady neustále tekly."

V roce 2012 kapela vyhrála Redbull Bedroom Jam 2012 a získala kladný ohlas v rádiích se svým debutem Catch Me If You Can, který se později na iTunes dostal na první pozici a získal přes 450.000 zhlédnutí na YouTube. Ještě úspěšnější poté byl druhý singl, Two Stones, který zabodoval v rodném Irsku na 12. pozici. Ve stejném roce vyšlo čtyřtrackové EP As We Fly South.

První plnohodnotné studiové album kapela vydala až v roce 2016 s názvem Everything This Way. Druhé album, Colours, vyšlo v roce 2019

V roce 2020 oprášili svou slávu singlem Monster, které se dostalo do Neflixové série The Stranger.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

26.04.2020 - 20:54 DevilDan přidal 1215 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.