Playlisty Kecárna
Reklama

S Viktor Sheen biografie

Biografie

Viktor Sheen se narodil 15. srpna 1993 v Rusku.

Jeho kariéru odstartoval mixtape Sektor 5 vydaný v roce 2012, následována mixtapeem Winning Mixtape s hitem Kush s ní, který mu donesl nárůst fanoušků a později EP Level up, na kterém spolupracoval s jmény jako Renne Dang a Sharlotta.

Ve stejném roce si změnil umělecké jméno z Charles Sheen na Viktor Sheen, aby mu fanoušci říkali pravým jménem.

Dalším krokem směrem k popularitě byla kolaborace s Renne Dangem na albu Projekt Asia v roce 2015, z kterého vzešel populární singl Instantní čubky II.

13. února 2017 opustil label Blakkwood a vydal album Jungler, na kterém spolupracoval s Robinem Zootem, Yzomandiasem a Jicksonem (Jimmy Dickson). Tituly jako Věčný, Tchibo nebo Nescafé přesáhly na platformě YouTube hranici 5 milionů zhlédnutí.

V roce 2018 vydal album Grál s Jicksonem (Jimmy Dicksonem). Následující rok přišlo album Černobílej svět, kde zaznívá i umělcova rodná ruština a nechybí ani zvučná jména české hudební scény jako Nik Tendo, Yzomandias, Karlo, Hasan nebo Calin. Singl Až na měsíc mu donesl platinovou desku.

V říjnu 2020 vydal svou třetí studiovou desku Barvy, ve které často zmiňuje svou dceru Viktorii. Zmínit lze singl Alucard, ke kterému natočil i videoklip.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

25.04.2021 - 17:36 DevilDan přidal 168 znaků
27.06.2020 - 21:42 DevilDan přidal 1174 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.