Playlisty Akce
Reklama

Z Valentina Zenere biografie

Biografie

Valentina Zenere se narodila 15. ledna 1997 v Buenos Aires v Argentině. Jako malá se objevila v několika divadelních komediích, a na televizní obrazovce se poprvé objevila v reklamě na panenku Barbie.

Její herecká kariéra odstartovala roku 2010 v argentinském seriálu Casi Ángeles (angl. Almost Angels), kde ztvárnila roli Alai Inchausti. V roce 2011 se objevila v telekomedii Los Unicos (angl. The Only Ones), kde si zahrála Jessicu Cervantes. Ten samý rok pracovala jako modelka pro Multitalent Agency. Poté v roce 2013 ztvárnila roli Mary Ulloové v telenovele Aliados, Nejvíce se ale proslavila rolí v argentinském seriálu Soy Luna od stanice Disney, kde si zahrála roli Ámbar Smith. V tomto seriálu se také pořádně objevil její pěvecký talent. Roku 2020 si zahrála hlavní roli Camily Salvador v páté sérii seriálu Las chicas del cable (angl. Cable Girls) od Netflixu. Od roku 2022 hraje hlavní roli Isadory Artiñán v seriálu Elita.

Roku 2016 vyhrála za postavu Ámbar Smith tři ceny Kids' Choice Awards Mexico, Kolumbie a Argentina v kategorii oblíbený záporák. V roce 2017 vyhrála sama za sebe cenu Kids' Choice Awards Kolumbie v kategorii Trendy holka. Roku 2018 vyhrála společně se svým hereckým kolegou Michaelem Rondou cenu Kids' Choice Awards Argentina v kategorii Oblíbený pár. A v roce 2019 vyhrála po druhé cenu Kids' Choice Awards Mexico v kategorii oblíbený záporák.

Roku 2019 si zahrála v hudebním klipu svého hereckého kolegy Michaela Rondy s názvem La diva de la escuela.
Roku 2021 si zahrála v hudebním klipu Carlose Arese s názvem BOA.

15. června 2022 vydala svou první píseň Cero Coma

Zpracoval: AliNirvana88;
Historie úprav

09.08.2022 - 14:00 AliNirvana88 přidal 1672 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.