Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

P The Pussycat Dolls Zajímavosti

the-pussycat-dolls-398907.jpg

The Pussycat Dolls má 1859 fanoušků

Zajímavosti interpreta

  • Vznikli v roce 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 v sestavě Nicole Scherzingerová, Melody Thorntonová, Carmit Bacharová, Jessica Suttaová, Kimberly Wyattová a Ashley Robertsová působila i jako skupina pěvecká.  (DevilDan)
  • V roku 2007 se k ní měla připojit Asia Nitollanová, ta se ale pak rozhodla pro sólovou dráhu. V roce 2008 skupinu opustila Bacharová. Skupina fungovala dál i bez ní. Skupinu postupně opustily všechny členky a zbyla v ní jenom Scherzingerová. Robin k ní tedy přidala čtyři nové členky, ale pak skupinu opustila i Scherzingerová a skupina se rozpadla. Stalo se tak v roku 2010.  (DevilDan)
  • Robin teda začala hledat další nové členky. Vystřídalo se jich několik, ale koncem roka 2012 už byla známa finální formace. Jako Pussycat Dolls fungovala do začátku roku 2013. Potom jí Robin změnila jméno z důvodu možného návratu původní formace a funguje jako úplně nová skupina. (DevilDan)
  • Dne 21. února 2009 vystoupila skupina v rámci Doll Domination World Tour v pražské Tesla Aréně. Jednalo se o jejich vůbec první vystoupení v České republice. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.