Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

T The All-American Rejects fanklub

all-american-rejects-the-144231.jpg

The All-American Rejects má 295 fanoušků · Stát se fanouškem

Pokud chceš k tomuto fanklubu psát vzkazy a komentáře, tak se musíš stát fanouškem.

cooljay   (21.2.2017)

Nové EP se blíží :)

akretka   (28.2.2014)

No tak lidi, je nás tu dost, skoro 250, nenechme to tu úplně umřít :)
Vím, že KitS je jedno z jejich nejslabších alb, ale které písně z něj se vám líbí? Já mám ráda třeba Walk Over Me a (jak jinak :D) Beekeeper's Daughter ;)

cooljay   (28.2.2014)

jo no je to tu vše uplně mrtvé :/

Ivetka13   (28.2.2014)

Já třeba poslední album skoro neposloucham. :)

akretka   (1.3.2014)

Tak zkuste někdo nahodit nějaké lepší téma, mě totiž vůbec nic nenapadá... Byl někdo z vás na All Time Low v Praze? :)

ky7k0   (15.9.2014)

bohužial KitS bol slabý album takže z neho nepočúvam nič a nemám ho ani v compu

verunecka22   (16.6.2013)

They are Best!

angelful   (3.4.2012)

Tak nevím, už delší dobu se snažím přijít na to, kam zmizelo kouzlo AAR. Miluju je přes dva roky, znám je i dýl, jenom jsem do nich nebyla tak udělaná. Kde jsou ty časy, kdy Tyson hrál na basu, kdy prostě hráli FAKT punk-rock a jejich texty byly smysluplné tím, jak neměly absolutně žádný smysl?
Tyson je úžasný zpěvák a muzikant, úžasný skladatel, ale teď? Většina těch textů na KitS je o lásce a (pro staré AAR) o dalších nesmyslech. Já beru, že každá kapela si musí projít vývojem, posunout se někam, tam, co chtějí hrát, ale jak se můžou od tak skvělého žánru, který seděl Tysonově hlasu, přesunout k popu? Ne, kecám, to ani není pop, jak je to sladký. Vždyť 3/4 toho alba jsou pomalé slaďáčky a když se dostaneme ke Kids in the Street nebo třeba Walk Over Me, tak to je tak šíleně syntetizované, že ani neslyšíte Tysonův hlas pořádně. Jo, neříkám, že to nesyntetizovali předtím, že neměli žádné slaďáčky. Měli. Ale jeden max dva z třeba 12 písniček, kriste! Jedinou slávu těch starých dobrých dní jim zachraňuje Beekeeper‘s Daughter. To se dá tak zařadit někam ke Gives You Hell. Mně se teda ani tohle album nijak moc nezdálo, bála jsem se, co příjde, ale bylo by to milionkrát lepší než album, na které jsem se těšila před rok, a je z něj fiasko.
Jo, já to přiznám. Těšila jsem se na I For You, když to jednou pár týdnů před vydáním alba někde v nějakém rádiu s Nickem Tyson zpíval. Jenom s kytarou - Bože, jak mně se ta písnička líbila. Ale na albu? Vždyť to je tak umělé, to je tak šílený autotune a syntetizér. Vždyť Tyson přesně tohle nepotřebuje a ta písnička už zrovna tak!
Můžete mi odpovědět, že to udělali pro pop fanoušky, ale přeci by se nikdo z nich nechtěl změnit tímhle směrem, ne? Jo, nevidím jim do hlavy, ale každý z nás musí uznat, že punk rock nebo i kdyby jenom rock nebo punk, jim slušel prostě víc než ‚tohle‘. Tyson podle mě není tak blbý, že by si tohle neuvědomoval.
Ještě k Tysonovi a base – písnička Move Along je důvod, proč jsem se chtěla učit na basu, Tysona jsem brala jako takohé člověka, od kterého lze z nějakých live videí něco k base odkoukat. Tak 120 let (AOL sessions, super, jedna písnička, úžasné) jsem ho neviděla vzít si basu. Jo, já chápu, že se chce hlavně věnovat publiku, sám to řekl, Matta Rubana mám navíc jako basáka fakt ráda, obdivuju ho, ale bere Tyson jako věnování se publiku i to, že to na live videích vypadá trošku úchylně? Jo, chápu, videa, ale – kolikrát jeho řeči fakt nemůžu vystát, připadá mi trošku arogantní a tak. Jestli se chce věnovat publiku, nechť se mu věnuje, ale ne úchylnýma řečma.
Tohle chtějí předvést na Prague City Festivalu? Hm, tak to vážně začínám zvažovat svou účast… V upoutávce na ně napsali, že jsou „nastupující rockový fenomén“. Nevím jak vy, ale rock podle mě vypadá jinak. Jo, to album jsem si objednala, zařadím si ho do sbírky, ale fakt nechápu, jak si někde na YouTube čtu, že tohle je nejlepší album. Ne, tohle teda absolutně není nejlepší album. Nesouhlaste se mnou, ukamenujte mě, ale každý máme názor. ;)

lenka_K   (19.6.2013)

Přesně tak, tahle i všechny ostatní skupiny se mění k horšímu... :(

cooljay   (4.6.2014)

mám uplně stejný názor :)

Domi009   (26.3.2012)

Jóó a zítra konečně vyjde nový album. Doufám že půjde koupit i v ČR.

Lenkaa29   (26.3.2012)

ja sem na to nové album zvědavá :)) ... ty předchozí jsou skvělé :))

Domi009   (26.3.2012)

Naprosto s tebou souhlasím!! Chtěla bych ale i tu special edition v červeným vydání :)

markeczusqa   (17.3.2012)

Je tu nějaké mrtvo.. Jak to, že taková skvělá skupina jako AAR má jen 123 fanoušků? Come on, people! :)

Ruthiee   (17.3.2012)

To bude tím, že drtivá většina uživatelů <a target="_blank" href="http://www.karaoketexty.cz">www.karaoketexty.cz</a> fandí takovým, jako je Bieber, Cyrus, Lovato a tak dále... můžeme snad jen doufat, že tito uživatelé, tedy spíš uživatelky z toho jednou vyrostou... šance tu je.... většině téhle většiny nebylo ještě ani 15 let... XD

markeczusqa   (17.3.2012)

Asi jo.. Nu což, aspoň tu nejsou komentáře typu "mOc tĚ loWÍskuJU ♥ MucQ!" :)

PS.: A zapoměla si na 1D ;)
PS2.: Jedeš na Prague City Festival? :)

Domi009   (17.3.2012)

Jo chtělo aby tu bylo víc lidí :)

Soleil   (15.2.2012)

Chystá se někdo na Prague City Festival? ;)

markeczusqa   (17.2.2012)

Zajisté! Nejvíc kvůli SP ♥ Ale AAR jsou taky véélikej důvod proč tam vůbec jet! :))

Domi009   (28.2.2012)

Jo já jedu už se na ně mooc těším ,to si nemůžu nechat ujít :D

Kamil   (21.3.2012)

i já jedu (ííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp) :D jinak se budu chovat normálně (:D)

Malusenka12   (21.11.2011)

Miluju je!! :D absolutně nechápu jak můžou mít jenom 75 fanoušků ..

DeboreCZQa   (1.5.2011)

jsou kakt good jsem na nich závislá......xDDD

xXKaulitzXx   (17.3.2011)

přesně =)

Kraty   (24.2.2011)

konecne fanklub :))

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.