Playlisty Akce
Reklama

ZZuzana Stirská - texty

zuzana-stirska-640492-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Zuzana Stirská, provdaná Hädler (* 26. října 1954), je česká zpěvačka a herečka, členka Divadla Semafor, kde vystupovala po boku Jiřího Suchého ve hrách Ten pes je váš?, Čarodějky, Kytice, Z... uzana se vrací.
Pochází z umělecky zaměřené rodiny. Absolvovala pražské Gymnázium Na Zatlance. V roce 1981 emigrovala z Československa do tehdejšího Západního Německa, kde posléze na vysoké škole vystudovala hudební vědu a nadále úspěšně vystupovala jako zpěvačka (mimo jiné třeba i s orchestrem Jamese Lasta a pohostinsky i s Mikem Oldfieldem). Po Sametové revoluci v roce 1989 se v roce 1995 vrátila zpět do České republiky. Od konce 60. let pohostinsky vystupovala v Divadle Semafor. V současnosti působí jako umělecká vedoucí hudebního souboru Gospel Time, kde působí i její děti Viktorie Stirská, Roxana Stirská, Leonard Stirský a Raphael Stirský.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Zuzana Stirská ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.