Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ZZtráta Paměti - texty

ztratapameti-344428.jpg

Ztráta Paměti má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapela vznikla někdy na jaře 2009 v zapadlé Ostravské garáži. Ke vzniku se neváže žádný fantasmagorický příběh, prostě jsme se s kamošema domluvili že se slezeme a zahrajeme si. Po pár společných sezeních kdy si v důsledku tzv. průvodních jevů, nebyl kdokoliv schopen cokoliv zapamatovat, byl do světa vypuštěn název kapely. Zkoušelo se, zkoušelo do léta kdy se uskutečnila illegal garage grill party, která díky "pár panákům na posilněnou" nedopadla 2x nejlíp. No opět se zkoušelo a zkoušelo do dalšího léta kdy se uskutečnila další illegal garage grill party, kde kapela při své poslední skladbě, respektive první zpívané skladbě, sklidila svůj první potlesk :D. Posilnění tímto úspěchem jsme se opět pustili do zkoušení. Z důvodu toho že nám do garáže začalo zatékat už snad i podlahou, tomu že se stala oblíbeným rejdištěm tamního myšího gangu (soudě dle toho že se po celé zkušebně začalo vyskytovat čím dál větší množství myších hovínek :) a snad i ze strachu že by nábytek mohl postupem času obživnout kdy už na něm začaly růst i houby, se kapela díky basákovy začátkem zimy přestěhovala do nové zkušebny a opět se naplno zkouší.

V současné době se nám snad už povedlo najít zpěváka na plný úvazek, hudba je složená, texty jsou napsány, teď už zbývá vše jen důkladně nacvičit a můžeme vyrazit do světa... :)
Wasik - zpěv

Mazor - kytara

Moula - basa

Hanys - bicí
ps do světa nevyrazili ale po Ostravě už jo tak kdo ma zajem tak navštivte někdy jejích koncert Robin Novák brach kytaristy a jejích spravce na karaoketextech hlavně jejích fanda kerej je podporuje jak se dá :D

Mix

(2011)

Video Překlad Karaoke
Do boje video
Narvana video
Svět video
Asociál video
Předčastný pohřeb video
!No Pasaran! video
Stařenka video
Kde svůj svět mám?
Šťastná
Labutě video
NAOPAK video
BLBEJ DEN video
NEPLAKEJ video
Země, Voda, Vzduch video
Aqárko video
Zatím neznámá video
Možná video
Přehrát celé album

Ztráta Paměti ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.