Playlisty Kecárna
Reklama

ZZikkurat - texty

zikkurat-513205.jpg
Texty písní

texty písní

Zikkurat je česká hudební skupina, vzniklá na přelomu roku 1977 a 1978. Zakládajícími členy byli: Jiří Křivka, Tomáš Havrda, Vilém Čok a Luděk Vejvoda. Ten se však zanedlouho odpojil a dal tak vzniknout Zikkuratu v nejslavnějším sestavení: Jiří Křivka - kytara, baskytara, syntezátory, bicí...
, zpěv, Tomáš Havrda - bicí, perkuse, a Vilém Čok- baskytara, kytara a zpěv. Zikkurat se nechal ovlivnit jazz rockem a funkem, kapelami hnutí Rock in Opposition, nastupujícím punkem (hráli převzaté věci od Sex Pistols, Stranglers, Ramones a dalších) a novou vlnou. Přelomové vystoupení bylo pro skupinu to na 9. Pražských jazzových dnech 3. listopadu 1979, které "rozbořila" svým punkem (Zikkurati byli jedni z průkopníků čsl. punku).
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Autobus 237
Krysař 319
Jsi mimo 133


Zikkurat ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.