Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ZZikkurat - texty

zikkurat-513205.jpg
Texty písní

texty písní

Zikkurat je česká hudební skupina, vzniklá na přelomu roku 1977 a 1978. Zakládajícími členy byli: Jiří Křivka, Tomáš Havrda, Vilém Čok a Luděk Vejvoda. Ten se však zanedlouho odpojil a dal tak vzniknout Zikkuratu v nejslavnějším sestavení: Jiří Křivka - kytara, baskytara, syntezátory, bicí, zpěv, Tomáš Havrda - bicí, perkuse, a Vilém Čok- baskytara, kytara a zpěv. Zikkurat se nechal ovlivnit jazz rockem a funkem, kapelami hnutí Rock in Opposition, nastupujícím punkem (hráli převzaté věci od Sex Pistols, Stranglers, Ramones a dalších) a novou vlnou. Přelomové vystoupení bylo pro skupinu to na 9. Pražských jazzových dnech 3. listopadu 1979, které "rozbořila" svým punkem (Zikkurati byli jedni z průkopníků čsl. punku).

Video Překlad Karaoke
Autobus
Krysař
WC čistící sůl
Jsi mimo
Video Překlad Karaoke
Autobus
Krysař
WC čistící sůl
Jsi mimo
Rozdvojka
Disco 2000
Filozof video
Zkaženej zub
Chuligánská vzpoura
Na václavským Václaváku video
Jez hodně banán video
Přehrát celé album

Zikkurat ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.