Kecárna Playlisty
Reklama

ZZelenej sen - texty

zelenej-sen-536110.jpg
Texty písní

texty písní

Filozofie Zelenýho snu -
Mlhovina v Orionu, znamená běžnou, všední a nuznou existenci. Lidé v ní nežijí, jen přežívají. Bez pocitů, bez Lásky, bez Vášně, pod diktaturou Němého Strachu­ nikdo vlastně není schopen zdůvodnit jeho přítomnost. On zkrátka jenom je, všude. Stejně jako tvorové...
, jež mu podléhají.
Mimo tuto skličující realitu stojí utopistické město zvané Eldorádo, kde všichni nesou v očích smaragdy, cigarety zde rostou na stromech, červené nebe plane nade všemi.
Eldorádo jest postaveno na principech anarchie, o Němém Strachu zde nikdo ani nepřemýšlel, proto zde lidi OPRAVDU jsou. Neexistuje nemožné. Žádné autority. Jen IDEÁL.
A toto město člověk zří ve chvíli totální nirvány, připomínající onu vteřinu před orgasmem, kdy vzrušení prolamuje břehy. Ten moment se nazývá Zelenej sen. V něm spatříme Eldorádo.
www.facebook.com/zelenejsen
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Rok světel video   90
V zrcadle   55
Stíny   45
Proletíš   53
Musíš jít   62
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Magdo! video 127
S. o. s video 136
Přehrát celé album


Zelenej sen ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.