Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ZZelenej sen - texty

zelenej-sen-536110.jpg
Texty písní

texty písní

Filozofie Zelenýho snu -
Mlhovina v Orionu, znamená běžnou, všední a nuznou existenci. Lidé v ní nežijí, jen přežívají. Bez pocitů, bez Lásky, bez Vášně, pod diktaturou Němého Strachu­ nikdo vlastně není schopen zdůvodnit jeho přítomnost. On zkrátka jenom je, všude. Stejně jako tvorové, jež mu podléhají.
Mimo tuto skličující realitu stojí utopistické město zvané Eldorádo, kde všichni nesou v očích smaragdy, cigarety zde rostou na stromech, červené nebe plane nade všemi.
Eldorádo jest postaveno na principech anarchie, o Němém Strachu zde nikdo ani nepřemýšlel, proto zde lidi OPRAVDU jsou. Neexistuje nemožné. Žádné autority. Jen IDEÁL.
A toto město člověk zří ve chvíli totální nirvány, připomínající onu vteřinu před orgasmem, kdy vzrušení prolamuje břehy. Ten moment se nazývá Zelenej sen. V něm spatříme Eldorádo.
www.facebook.com/zelenejsen


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Píseň pro barevný vlak video
Růže na sněhu video
Rok světel video
Starý fotoalbum video
V zrcadle
Stíny
Proletíš
Musíš jít
Tam nahoře v Eldorádu
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Magdo! video
S. o. s video
Chaos noci video
Za oponou video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Pád video
Měsíc výjde... video
Mlhovina v Orionu video
Ztracené dítě video
Eldorádo video
Ve svitu pouličních lamp video
Ztrácíš se video
Guernica video
Nech to plynout... video
Zelenej sen video
Přehrát celé album

Zelenej sen ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.