Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

rec.: - Ahoj. Ahoj. Tak co byste si přáli k Ježíšku? Já by jsem chtěla...Neříkej to, nebo to zakřikneš! Tak si o tom zazpíváme, to se smí, ne?

Hluboký sníh napad v lese, měsíce tam v něm pořádají na pasece prosincový sněm. Prosinec teď všemu velí, tak začněte snít, jaký dárky byste chtěli pod stromečkem mít.

Já kočárek, já kytaru, já malou panenku, já kazeťák, já pexeso a bílou halenku, já mašinky, já žvejkačky, já knížku pohádek, já merunu, já divadlo, kde by hrál Kašpárek.

Den za dnem se v nocích ztrácí, končí starý rok. Vánoce se zase vrací zvolna krok sun krok. Štědrej den teď všemu velí, tak začněte snít, jaký dárky byste chtěli od Ježíška mít.

Já hokejku, já prstýnek, já auto šlapací, já medvídka, já tříkolku, já pannu mrkací, já houpačku, já štěňátko, já fotoaparát, já pastelky, já bratříčka a aby mě měl rád.

Já hodinky, já šitíčko, já pistol stříkací, já náramek, já rybičky, já deštník skládací, já počítač, já koťátko a já kopací míč, já korále, já tajemství a k němu zlatej klíč.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.