Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Když si prohlíd šéf můj truck, řek, že je to pěknej vrak a že má novej náklaďák teď k mání. Když uvážil mý proporce, tak mě vzkázal po holce, že upravěj ho podle mýho přání.

Tu noc jsme nečel vůbec spát, na papír jsem musel dát všechno, o čem může šofér snít. Tak na dlouhým papíru, vznik plánek trucku na míru s tím, co všechno v kabině chci mít.

ref.: - Velkej špajz na jídlo, koupelnu v ní vřídlo, vanu, bidet, sprchovací kout. tam co je zadní blatník chci prádelník i šatník a přezouvárnu, kde bych se moh zout. Všechno od A do Zet musí mít i kloset a ložnice jak hřiště na kriket. Křesílka a stolky, válendu pro holky a pro mě postel aspoň dvakrát pět.

Ráno s plánkem truckovým vrhnul se pak celej tým na bočnice, podlahu i střechu. Každej si svůj nástroj vzal řezal, stříhal, piloval za chvíli byl nedostatek plechu. Truck už roste do výšky, do dýlky i do šířky, aby se tam vešel ten můj svět. Tak podle cáru papíru vzniká můj truck na míru, kdekdo mi ho bude závidět.

ref.: - Zesílili péra, prostor u šoféra zvětšili tak, abych se moh hnout. Vestavěli dílnu, taky malou střílnu, kdyby mě chtěl někdo přepadnout. A tak ten auťák boží nemá kam dát zboží, když vyjede prvně do ulic. Dle očitých svědků má odzadu do předku jen kabinu, jak hangár a nic víc.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.