Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Stopařská romance - text

playlist

Různých nápadů na tisíce maj ženský, co stávaj u silnice a mávaj na mě palcem zdviženým. Rád je vozím někdy s sebou poslouchám, jaký řeči vedou, tak se aspoň cestou nenudím.

Nemám rád ale ty, co líčí, jak se jim doma život příčí, že už jim manžel nerozumí víc. A když pak začnou kalit vodu a mluvěj dál jen o rozvodu, považuju za nutný jim říct:

ref.: - Dost už řečí holka zlatá, na to vem si advokáta těch tu všude maká na tisíc, ty prožíváš léto babí, já se zase starám aby správně běžel motor a nic víc.

Holky jsou fajn, tak třeba ňáká pozve vás cestou na panáka a to pak štreka ubíhá mi fajn. Jedna zas mlčí, druhá zívá jiná si cestou tiše zpívá Žlutou kytku, nebo Clementine.

Nechuť mám ale čím dál větší k ženskejm, co vedou chytrý řeči a co si myslej, že jsou něco víc. A když slyším z úst takové dámy, kdo že jsou všechno ti její známí považuju za nutný jim říct.

ref.: - Dost už řečí, holka sbohem, vždyť já nejsem žádnej bohém těch je všude kolem na tisíc. Ty máš samý slavný známí, já se zase starám aby správně běžel motor a nic víc.

Včera jsem skončil se stopařkama, nechci už zažít podobný drama, pot se ze mě lil - a nebyl hic. Řekla mi, že má jen malinký přání, co bych řek chvilce milování a když jsem ji vyhověl, zeptá se jakoby nic:

Chtěl byste se mnou mít hezký dítě, kdypak se se mnou oženíte? A nároků má ještě mnohem víc. A když pak utrousí nerozumně jestli může bydlet u mě, považuju za nutný jí říct:

ref.: - Tak už sestup z nebe na zem, já jsem šofér a ne blázen, bláznů najdeš rázem na tisíc. Ty prožíváš léto babí, já se zase starám aby správně běžel motor a nic víc.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.