Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být. Život jako hračku bral a všude každou holku znal, jen jednu velkou chybu musel mít.

Stačil mu whisky první lok, pak řádil jako starej cvok a já jsem za něj do maléru vlít. Když zapřáhnul ráno vlek a viděl, že mám velkej vztek, tak škemral: "Už mě nenech šéfe pít".

ref.: - Když zařadil ráno kvalt říkal: O.K., dám si, když mu půlnoc řekla: Halt! Pořád vzdychal: dám si. On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být.

Až jednou zase v Tennessee řek: O.K., šéfe dáme si a já v duchu začal sprostě klít. Za chvíli už se Charlie pral, bylo mu fuk, co bude dál, napadlo mě, jak mám na něj jít.

Hned jsem mu jednu pěstí flák a druhou přidal na sosák. Milej brachu, co chceš, máš to mít, zrovna hráli Cajun Qeen Charlie zdejch se jako dým, nebudem už nikdy spolu pít.

ref.: - už mě ráno nebudí jeho: O.K., dám si, když na něho vzpomínám zastavím a dám si. On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.