Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Muldou, kde jen pár vlků za večerů vyje na měsíc. Muldou, co hučí lavinou. Muldou, teď vichřice co v noci píská písní na tisíc vzhůru k tobě spěchá novinou: Nech ve svým claimu všechno i svůj cajk ať ví každej, že se slaví vánoce v Klondike. Muldou sjeď do Dawsonu za velkou slávou v roce jedinou dolů zasněženou krajinou.

Muldou sjeď do údolí dřív než do hor padne první sníh. Muldou, až budou zvony znít. Muldou sjeď dolů mezi trapery a načni první gin ať ví každej, jak se slaví vánoce v Klondike. Muldou sjeď do Dawsonu a zamiř k baru "U dvou karabin" tam otvíraj se sklepy plný vín.

Muldou žeň sáně s větrem o závod a na nic nečekej. Muldou sjeď kolem Bílejch skal. Muldou sjeď dolů, tam už čekaj holky na taneční rej, tam se volí zlatokopů král. Nech ve svým claimu všechno, i svůj cajk ať ví každej, jak se slaví vánoce v Klondike. Muldou sjeď do údolí, v Dawsonu čeká lidí plnej sál až tu začne zlatokopů bál.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.