Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mám kovboje cejch i teď za časů zlejch kdy stáda už nesháním na Velkou tůň. Já míval jsem rád to vlnění stád, teď od ranče k ranči mě vleče můj kůň.

Prej nebylo fér, že tenkrát můj kvér si ve městě kapánek zašpásoval. I předák měl zlost, když tenkrát řek´: dost! a poslední vejplatu vysázet dal.

ref: Mám kovboje cech, mou židlí je sedlo a postelí vyhřátá stáj. Mám kovboje cejch, mám po boku laso a před sebou neznámej kraj.

Já projezdil kraj, kde ztěží mě znaj, ale honáků všude maj tak akorát. Kůň únavou pad i mě moří hlad, já v zoufalství začal i karty pak hrát.

A prohrál jsem tak svý sedlo i vak, jen mý starý laso je všechno co mám. A ten konopnej krám mně vnuknul teď plán, když našel jsem nad hlavou příhodnej trám.

ref: Mám kovboje cech i když jsem utrpěl zas další citelnej šrám. Mám kovboje cejch a na hlavě bouli a u nohou prohnilej trám.

Mám kovboje cech, mám kovboje cejch....

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.