Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Přemejšlel jsi Georgi - ať víc a nebo míň, že náš život bídnej je jak výkladní skříň. Že kovboj je jen zboží, co taje jako sníh a všemu světu leží jen v krámě na očích.

Že za výlohou ležíš i s lístkem cenovým a tak časem dumáš nad zlým osudem svým: Jak spousta zákazníků už prošla tenhle krám, ale prostej kovboj, že zůstane vždy sám.

Jak nejdřív přišlo Štěstí, ten zatoulanej pes a když tě chtělo koupit, tak bylo bez peněz. A pak přišlo Dobro, ten chudej zákazník a ukázalo záda, když mrklo na ceník.

Jak před výkladem Sláva ti řekla: tu tě mám! Ten den byl ale svátek, tak zavřenej byl krám. Pak párkrát přišla Láska, ta studna šálení a vzala horší zboží, ale v lepším balení.

a jak léta běžej, ty stojíš čím dál míň, už patří ti jen regál a ne výkladní skříň a v tom temným koutě, kde máš teď pronájem vládne chlad a špína a krutej nezájem.

Zažloutlej pak léty jen čekáš na ten den, kdy tě jako smetí vyhoděj z krámu ven a pak přijede černej vůz a před ním koní pár, co v bedně odvezou tě za město bez fanfár.

Přemejšlel jsi Georgi - ať víc a nebo míň, že náš život bídnej je jak výkladní skříň. A že tě nikdo nechtěl, ten nevděk musíš snýst, vždyť na jméno kovboj máš psanej rodnej list.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.