Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Irčan Rusty a Sandy Sam - text

playlist

Každý jaro v Big Townu jak slunce začlo hřát bylo slyšet od krchova známou píseň hrát. Tam blízko vrátek zpuchřelejch, tam před omšelou zdí, hrál Sandy housle pod bradou už po několik dní.

Každý jaro sešel z kopců tulák Sandy Sam a hrál jako ďábel na ten oprejskanej krám. Dlouhej kabát, mastnej klobouk, smyčec samej suk, že na houslích měl jen dvě struny to mu bylo fuk.

Jak to zaslech Irčan Rusty, nemoh v noci spát, chodil denně ke krchovu sedal blízko vrat a Sandy hrál, cár dlouhejch šosů za zády mu vlál nemluvil, jen stál tam hrdě jak tuláků král.

Až koncem léta starej Sandy mastnej klobouk smek, ztlumil housle, vypliv tabák a Rustymu řek: "Na podzim až spadne z kopců do údolí chlad, můžeš za mě u těch vrátek na mý housle hrát".

Letní vítr od kopců, už ztrácí horkej dech, žloutnou trávy v prérii i pod sosnama mech, ptáci už se houfujou a slunce klesá níž a tady mezi pomníky zas přibyl jeden kříž.

Tam blízko vrátek zpuchřelých, tam za omšelou zdí Sandy leží pod zemí už hezkou řádku dní a dodnes prej tam Big Townu je slyšet od těch vrat, jak Rusty chodí Samovi na jeho housle hrát.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.