Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Hádej, kdo já jsem - text

playlist

Je Štědrej den, můj kočár už se blíží oblohou já letím tam, kde sníh nabílil zem, je Štědrej den, tak vracím se k vám cestou duhovou, tak tady hádej, hádej kdo já jsem.

rec.: - To bude asi Ježíšek. Už jsi někdy viděl Ježíška? Viděl. Mockrát. A jak vypadá? Má dlouhý zlatý vlasy, dlouhý bílý šaty a má v nebi obrovskej počítač.

Je Štědrej den, můj bílej vlak purpurou zavoní, až vjede k nám nebeským tunelem. Je Štědrej den, mám pro vás věcí plný vagóny, tak tady hádej, hádej kdo já jsem.

rec.: - Jak obrovskej počítač má Ježíšek? Nejmíň tákhle! Jú. A proč zrovna tákhle velkej? No...prosím tě...jak by si zapamatoval, co má komu přinýst?

Je Štědrej den, já komínem teď protáhnu se k vám, štěstí a úsměv rozdávat jdu všem, je Štědrej den, já všechny vaše tajný přání znám, tak tady hádej, hádej kdo já jsem.

rec.: - Mě by moc zajímalo, v kterým nebi bydlí Ježíšek. Víš to? Jak v kterým? Nebe je přece jenom jedno! To není pravda, Nebí je nejmíň sedm!

Je Štědrej den, mý zlatý sáně už se blíží k vám, pod stromky dárky rozdávat jdu všem. Je Štědrej den, já pro každýho překvapení mám, tak tedy hádej, hádej kdo já jsem.

rec.: - Prosím tě, kde by se vzalo sedm nebí? Tak se zeptej tatínka. On to říkal? Mně ne, ale mamince. Že až babička na Hod Boží odjede, bude v sedmým nebi.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.