Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

rec.: - Bylo to roku 1881, kdy ve středisku těžby stříbra uprostřed městečka Tombstone došlo k památné pistolnické bitvě. Když vítr rozehnal pach střelného prachu, leželo před barem O.K. Coral mnoho mrtvých těl, mezi nimi i osmnáctiletý Billy Clanton. Očitý svědek později prohlásil, že slyšel Billyho uprostřed vřavy křičet: "Nestřílejte na mne, nechci se bít!" - Dodnes už se v Tombstone pro stříbro lidi nestřílejí, ale tam dole, pod horou Boot Hill, je dodnes řada hrobů, jako jediná památka na muže, co položili životy za vidinu bohatství.

vocal: - Nic víc, nic míň jen z trochy olova, tak vznikl Boot Hill.

Náhrobní kámen vedle něj kříž, na kříži Amen a o kousek níž na šířku ramen je pod zemí skrýš, cestu tam zná jen hřbitovní myš.

Ve věžích stromů už ztich nářek hran a namísto zvonů, teď houpá se tam pár netopýrů, pár černejch vran klove tam díru do nebeskejch bran.

Poslední Amen už dávno smyl čas, náhrobní kámen je chladnej jak ďas připomíná den, kdy ztich mladý hlas, stručně hlásá jen, že "nezmáčknul včas".

Je tu i psáno: "Životy chraň!" Proč tedy ráno zvedal svou zbraň, už má dohráno zaplatil daň, teď má ustláno, kryje ho stráň.

Za pažbu zatáh mladý Clanton Bill, jen ruku natáh však nevystřelil, usnul tu v botách za koncem svých sil, až sem to jen dotáh, až sem na Boot Hill. Až sem to dotáh, až sem na Boot Hill.

Text přidala AndyMuzik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.