Playlisty Akce
Reklama

ZZdrój Jana - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

První (a možna jediná) polská psychodelická skupina, založená v 1965 roku v Krakově studentama Akademií Umění (Julian „Antonisz” Antoniszczak, který psál texty a Franciszek Miecznikowski) ja... ko studentský kabaret. Pak ke kabaretovi přistoupili i jiní studenti: Jacek Ukleja (zpěv, kytara, housle, hudba, zvuk), Ryszard Antoniszczak (texty, bici), Paweł Andrzej Partyka (baskytara), Piotr Walewski (klavír), Rafał Marchewczyk (klavír), Jerzy Wójcik (kytara), Marek Wilczyński (bici). Skupina se rozešla v 1972 roku, ale její hudebnicí skladali hudbu pro filmy (hl.animace), působili v kabaretech nebo hrali v jiných skupinach. Kapela nenahrala desku až do roku 2011, kdy soukromé, alternativní vydavadelstvo "OBUH Records" přemluvilo hudebniky, aby se sešlí a nahrali jí na zakladě dřivějších materialů, což se konalo.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Anuncjata video   15
Rdest video   21
Sonet video   23
Bioprądy video   20
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
CD (2011)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Zdrój Jana je zanzara; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.