Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ZZdrój Jana - texty

Přidat fotku

První (a možna jediná) polská psychodelická skupina, založená v 1965 roku v Krakově studentama Akademií Umění (Julian „Antonisz” Antoniszczak, který psál texty a Franciszek Miecznikowski) jako studentský kabaret. Pak ke kabaretovi přistoupili i jiní studenti: Jacek Ukleja (zpěv, kytara, housle, hudba, zvuk), Ryszard Antoniszczak (texty, bici), Paweł Andrzej Partyka (baskytara), Piotr Walewski (klavír), Rafał Marchewczyk (klavír), Jerzy Wójcik (kytara), Marek Wilczyński (bici). Skupina se rozešla v 1972 roku, ale její hudebnicí skladali hudbu pro filmy (hl.animace), působili v kabaretech nebo hrali v jiných skupinach. Kapela nenahrala desku až do roku 2011, kdy soukromé, alternativní vydavadelstvo "OBUH Records" přemluvilo hudebniky, aby se sešlí a nahrali jí na zakladě dřivějších materialů, což se konalo.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Historia o dziadku kolejofilu video
Anuncjata video
Rdest video
Sonet video
Jaka ty jesteś video
Bioprądy video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Pieśń telefoniczna video
Video Překlad Karaoke
Ballada o nutriońcach video
CD

(2011)

Video Překlad Karaoke
Kiedy będę żałował video

Správcem interpreta Zdrój Jana je zanzara; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.