Playlisty Akce
Reklama

ZZastodeset - texty

zastodeset-511264-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Zakladateli skupiny jsou Jiří Soukup a Robin Vaníček. Kapela vznikla pouhou shodou náhod, když se Robin a Jirka potkali na školním táboře a při zpívání u plápolajícího ohně se dohodli na vzn... iku své vlastní kapely. Tento nápad zůstal ještě nějaký čas u ledu než se první sraz kapely vůbec uskutečnil. Na první zkoušce už s kapelou hrál i Jirkův bratr Miroslav Soukup, který již s Jirkou hrál v předešlé kapele. Tím byl utvořen hrubý základ skupiny. Po pár měsících hledání se do celku připojil ještě poslední zbývající člen bubeník Jiří Vošický a v této sestavě funguje kapela dodnes. 1. 7. 2013 vydává svou prvotní desku Pokojová záležitost. Deska byla nahrána v Domažlickém studiu Franz Kavkaz za dozoru mistra zvuku Michala Janečka. Díky velmi kladnému ohlasu Zastodeset podepisují o měsíc později distribuční smlouvu s hudební společností Championship Music.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Hello video   133
Pohádka video   331
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Křídla video 194
Medvídek video 403
Netopýr video 423
Přehrát celé album


Zastodeset ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.