Playlisty Akce
Reklama

YYNW Melly - texty

ynw-melly-636626-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Jamell Maurice Demons narozen v roce 1999, známý pod přezdívkou YNW Melly je americký raper z Floridy. V roce 2015 se přidal ke gangu Bloods a poblíž pláže Vero Beach byl zatčen za střílení ... a držení zbraně, odseděl si pár měsíců. V roce 2017 zastřelil zástupce šerifa. Dne 30. června 2018 ve Fort Myers na Floridě byl zatčen za držení marihuany, držení zbraní, střeliva a drogového vybavení a vyvázl s podmínkou. Dne 3.ledna 2019 byl zatčen znovu za držení marihuany. V březnu roku 2019 byl zatčen nadobro a obviněn z několika násobné vraždy, pašování drog, zbraní a znásilňování a dodnes se rozhoduje, jestli dostane doživotní trest nebo trest smrti. V písni Murder On My Mind (Vražda na mysli) se přiznává k vraždě kluka, kde ho 2x postřelil a k tomu jak druhého kluka ugriloval, také se přiznává k tomu že si natáčel znásilňování holky Angely.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Suicidal video česky   9 246


YNW Melly ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.