Kecárna Playlisty

YYNW Melly - texty

ynw-melly-620480.jpg
Texty písní

texty písní

Jamell Maurice Demons narozen v roce 1999, známý pod přezdívkou YNW Melly je americký raper z Floridy. V roce 2015 se přidal ke gangu Bloods a poblíž pláže Vero Beach byl zatčen za střílení a držení zbraně, odseděl si pár měsíců. V roce 2017 zastřelil zástupce šerifa. Dne 30. června 2018 ve Fort Myers na Floridě byl zatčen za držení marihuany, držení zbraní, střeliva a drogového vybavení a vyvázl s podmínkou. Dne 3.ledna 2019 byl zatčen znovu za držení marihuany. V březnu roku 2019 byl zatčen nadobro a obviněn z několika násobné vraždy, pašování drog, zbraní a znásilňování a dodnes se rozhoduje, jestli dostane doživotní trest nebo trest smrti. V písni Murder On My Mind (Vražda na mysli) se přiznává k vraždě kluka, kde ho 2x postřelil a k tomu jak druhého kluka ugriloval, také se přiznává k tomu že si natáčel znásilňování holky Angely.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


YNW Melly ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.