Playlisty Kecárna
Reklama

WWu-Tang Clan - texty

wu-tang-clan-437280-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Wu-Tang Clan má 71 fanoušků · Stát se fanouškem

Wu-Tang Clan je americké rapové uskupení, které vzniklo v roce 1993 v New Yorku. Tvoří jej tři členové z Brooklynu a šest ze Staten Islandu. Jejich nejúspěšnějším albem je Wu-Tang Forever z ... roku 1997. V roce 1992 bratranci RZA, GZA/Genius a ODB zakládají skupinu, která se jmenuje All in together now. Později se postupně přidávají i členové Method Man, Inspectah Deck, U-God, Ghostface Killah, Raekwon a Masta Killa. Dvorním DJem klanu je Allah Matematics, který se v této funkci střídá s DJ Sueside. Neoficiálním (a v jednu chvíli i oficiálním) členem Wu je také Cappadonna. Tak vzniká Wu-Tang Clan.
Jméno si propůjčili z kung fu filmů podle legendárního samurajského meče, který má magickou moc (Wu Tang je také jedna z odnoží kung fu). Vliv kung fu filmů je znát i v jejich tvorbě. Wu nadefinovali vlastní zvuk, který se dá poznat po pár vteřinách poslechu.
Jejich debutové album Enter the Wu-Tang (36 chambers) vyšlo v roce 1993.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
America   1 052
Diesel video   684
Fast Shadow video   749
Mpossible   639
Ice Cream video   3 005
Přehrát nezařazené písně


Wu-Tang Clan ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.