Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Can Manage - text, překlad

playlist

I lie beside you It's a love to celebrate Coming nearer... stay away You'll need my fist to understand The wall between us makes me blind Makes me blind
I want to keep your... Your image in my brain Tears stay nice to dry by me You know I like it if you cry It's hard to hide my secrets from you Hard to hide
It's you I want to keep That's why I love you It's you I want to keep That's why I love you That's why I love you
Je vous adore, mon ami Souvereign de torture Souvereign de vice Ta main qui ne cherche que mon bonheur
Les cicatrices sur ma peau M'en souvient que tu m'aimes... Que m'aimes-tu!
Jamais je ne dÃmasquerai notre mystère Je le garderai pour toujours N'ai pas peur... je crirai
I want you shy I want you hurl curing Under darkest bedroom skies Control our want... it's pain I give Guess beeing souls are floating in my ear In my ear
I chose your fear I chose your ability Oh, I need your rear company Your velvet scratched under me What shall I do with your tenderness, my dear?
It's you I want to keep That's why I love you It's you I want to keep That's why I love you It's you I want to keep That's why I love you
It's you... I want to keep It's you... that's why I love you What shall I do with your tenderness, my dear?

Text přidala LH129

Text opravila LH129

Video přidala LH129

Ležím vedle Tebe,je to láska k oslavě.Blížím se k Tobě a cesta zůstává.Potřebuješ mou pěst,abys mi porozuměla.Ta stěna mezi námi tě oslepne.Mě oslepne.
Chtěl bych být v Tvé mysli.Držet Tvůj obraz.Zůstáváš pěkně v slzách-u mě si je ale usušíš.Ty víš,že jsem rád,když brečíš.Je to těžké,skrývat svá tajemství.Je to těžké tajit.
Potřebuji zastavit,protože Tě miluju.Potřebuji zastavit,protože Tě miluju.Protože Tě miluju

Zbožňuji Tě,můj příteli.Vládneš utrpení,vládneš všem neřestím.Tvé ruce hledají jen mé blaho.Zbarvuješ mou kůži.Přesvědčila jsi mě,že mě miluješ.Ty mě miluješ! A já Ti odhalím svá nemalá tajemství.Budou navždy chráněny.Nemám starch....měním se v pláč.

Nejprve jsem se k Tobě choval nesměle.Chtěl bych zahojit Tvé rány,v temném pokoji na nebesech.Kontroluji naši náladu a dávám ji bolest.Myslím,že žiji,ale přesto se má duše vznáší v uších.V mých uších.
Vybírám si Tvůj strach,vybírám si Tvou schopnost.Oh,při zpětném pohledu potřebuji,abys mě doprovázela.A Tvé jemné rány...Co jsem provedl s Tvou něžností,má drahá?
Potřebuji zastavit,protože Tě miluju.Potřebuji zastavit,protože Tě miluju.Potřebuji zastavit,protože Tě miluju.Ty jsi...a já potřebuji zastavit.Ty jsi...a já Tě miluju.Co jsem provedl s Tvou něžností,má drahá?

Překlad přidala LH129

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.