Kecárna Playlisty

WWolf Spider - texty

wolf-spider-614831.jpg
Texty písní

texty písní

Polská technical thrash metalová legenda, která vznikla v roce 1985 v Poznani. Wolf Spider byli jednou z prvních extrémnějších kapel ze zemí bývalého východního bloku, kterým se podařilo vydat oficiální desku. V letech 1985-1987 byli známí jako Wilczy pajak. Opakovaně se zúčastnili věhlasného metalového festivalu Metalmania, kde v roce 1987 pořídili několik živých nahrávek pro splitko s Dragon a toto vystoupení jim také zajistilo smlouvu na debutové LP. Následující rok nahráli druhou desku Barwy zła, která byla ještě agresivnější než její předchůdkyně, texty se navíc zaměřovaly na sociální problémy a asi i proto se její vydání tentokrát protlačit nepodařilo. V roce 1990 vyšla pod názvem Hue Of Evil alespoň anglická verze, původní polsky zpívané skladby se oficiálně objevily až jako bonusy k reedicím desek v roce 2008. Kolem roku 1989 byl Wolf Spider velmi slušně rozeběhnutý a tak záhy podepsal smlouvu s anglickými Noise, kteří v té době vydávali například Death, Nuclear Assault nebo další veličiny. Pod zmíněným labelem vydali dvě výborné a technicky velmi sofistikované desky Kingdom Of Paranoia a Drifting In The Sullen Sea, na přelomu let 1991 a 1992 se ale bohužel rozpadají.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta Wolf Spider je cermi-cermak; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.