Kecárna Playlisty

WWHNT - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Narodil se roku 1985 v Praze na Vinohradech. Mc Wohnout, vlastním jménem Jan Vohnout, začal jako kytarista na sólovku undergroundový punkový kapele V.S.O.P.
Když mu bylo 15. let žačínal produkovat amaterskou hudbu a dostává se k HipHopu a kapele Moneyfest, ve které se seznámil s Marpem.
S MC Orem zakládá skupinu Charakter ve složení Wohnout, Marpo, Shareem, Oer, Paik. Ta postupem času krystalizuje do dnešní podoby ve složení Wohnout, Marpo.
Jméno Charakter dnes už patří minulosti. Wohnout je také znám svým R.I.P. songem Tma, který je věnovaný jeho zesnulému kamarádovi Vojtovi.
Wohnout si zahrál ve videoklipu k Let´s go s Marpem a Black OPS.
Známé tracky od Wohnouta jsou Tma, MC Internet, Věřim svejm.
V roce 2006 natáčil s Marpem a americkou crew Black OPS mixtape, na kterém se objevuje jedna jeho sólová skladba a roku 2007 tento mixtape vychází.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


WHNT ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.