Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Love za lásku - text

karaoke

Poslední love a nebo love za lásku, všechny to sere a stejně žijou život jak kdyby to byl jenom fastfood.
Od rána od pěti do šesti večera, ale ten život fakt takhle žít nechtěla a to kdyby věděla víc by se učila a teb by celý dny ten suckfuck neměla chyba tak ráda se předvádí tak čumim co mi tu předvádi když má boye tolik let tak jí řekni ať se mi tu prosímtě neválí.No tak bud v klidu můj přítel o ničem neví a kdyby věděl nebyl by naivní neříkal by že tě láska změní. v tom je ta chyba to asi neví tvůj borec on chce tě milovat, ale ty vlastně miluješ jenom jeho love. Co to má za logiku, takže ti balí tvý běci. Už sere na to co mu řikáš nebaví ho tvoje keci
Nedám Nedám ti love za lásku
Nedám nedám Nedám ti love za lásku (Hej Kurvo, hej kurvo)
Nedám ti love za ládku (Hej kurvo)
Nedám ti love za lásku
Ted stojíš tam sama nikdo nezavadí pohkledem ted zůstaneš sama jako každá co to dojebe a kluk si bude žít v klidu najde holku co ho miluje stějne mu voláš to co nejjde splnit mu slibuješ, ale už nebude doma až přijjdeš do toho pokoje.
Uvidíš jen prazdnou postel asi tam ležet už nebudeš si užíj tvý poslední chvíle vzpomínky co ti po něm zbyli a on už zapoměl že jste spolu byli.
Nebylo tak tažký zapomenout chyby, už je čas sundat si masku pro tebe je vztah jen fastfood, za to si zasloužíš facku.
Nedám ti love za lásku
Nedám nedám nedám ti love za lásku
Nedám nedám nedám ti love za lásku (Hej kurvo, hej kurvo)
Nedám ti love za lásku (hej kurvo)
Nedám ti love za LÁSKU

Text přidala spacek25

Video přidala spacek25

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.