Playlisty Kecárna
Reklama

VVX: První Kontakt - texty

vx-prvni-kontakt-463165-w200.jpg
Texty písní

texty písní

VX: První Kontakt má 106 fanoušků · Stát se fanouškem

VX:První Kontakt je kapela založená bývalým rapperem (S-Kore) z důvodu touhy po uzavření minulosti a zacílení na chytřejší publikum. Vznikla v roce 2011. Členové jsou Donnie (texty,riffy,vok... ály,rap), Silen (bicí), Acis (rythm guitar), Bell (syntetická basa, klávesy), Sham (lead guitar), ovšem Silen, Acis, Bell a Sham jsou sporné. Sice Donnie představil skupinu v této sestavě, ale je to jen Donnieho "výmysl". Kapela dělá muziku pro lidi, kteří chtějí u poslouchání přemýšlet, mají rádi hádanky, jinotaje, skryté odkazy a chtějí se dozvědět něco nového. Kapela kombinuje prvky nu-metalu, metalcoru a elektroniky takovým zprůsobem, který nemá v naší zemi obdoby. Tomuto stylu kapela říká VX-Core. Kapela vydala 4 alba: Den, kdy se spojili dvě cesty (2011), Vítej doma (2012), /příběhové album/ Orel (2013) a 1.11.2015 (pouze pro sponzory, pro ostatní album postupně dává na YouTube) album Následky, se kterými kapela a i Donnie končí.   ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta VX: První Kontakt je Iluminat; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.