Playlisty Kecárna
Reklama

VVotom - texty

votom-464336.jpg
Texty písní

texty písní

Česká rocková skupina z obce Temelín.

Skupina Votom byla založena v Temelíně začátkem roku 2002.

Zhruba po dvou letech se začal rýsovat směr kudy se chce kapela ubírat. Od té doby hraje kapela ve složení M. Hasil- kytara a zpěv, P.Hasil-baskytara a sbory, R. Mugrauer - kyt...
ara, L. Mengler-bicí a sbory. V této sestavě kapela funguje od roku 2004 do konce roku 2009. Během tohoto období a to začátkem roku 2007 dochází k náhrávce několika vlastních skladeb a vydání své první CD pod názvem "Fšechno Oukej".

Koncem roku 2009 po vzájemné domluvě a jiných plánech jednotlivých členů kapely, dochází ke změně obsazení kapely. Odchází R. Mugrauer - el. kytara, L. Mengler-bicí . Na post bubeníka přichází Tomáš Hasil.

Nově, od začátku roku 2010, tvoří kapelu Votom M. Hasil-kytara a zpěv, P.Hasil-baskytara a sbory, Tomáš Hasil - bicí. K rodinnému klanu přibyl, od roku 2011, Míra "Fugas" Šuba-kytara a sbory.

Více info na www.votom.cz
  ZOBRAZIT VÍCEVotom ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.