Kecárna Playlisty

VVoodoocult - texty

voodoocult-597877.jpg
Texty písní

texty písní

Voodoocult byl projekt zpěváka, skladatele a leadra alternativní kapely: Phillip Boa & The Voodooclub. Dle svých slov si timto projektem splnil svůj sen:"...hrát metalový kapele". Jeho sen mu přitom pomohli splnit v roce 1993 jedni z nejlepších muzikantů těžkého kovu. Chuck Schuldine (Death), bubeník Dave Lombardo (ex Slayer), Mille Petrozza (Kreator), Waldemar Sorychta (ex Grip inc. nebo Rotting Christ), Dave "Taif" Ball (Killing Joke). V táhle hvězdné sestavě nahráli nejen album, ale odjeli veleúspěšné turné. po té se měl projekt rozpadnout, ale Boaovi se v něm tak zalíbilo, že s obměněnou sestavou natočil ještě druhé album. Přesto to opět byla zajímavá sestava, protže kytary se ujal Jim Martin z legendárních Faith No More.Správcem interpreta Voodoocult je IneM; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.