Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

To jsem já - text

playlist

Přiznávám, že mě baví, se utkat s chaosem. Nejsem z těch, co jsou žhaví jít přímo za nosem.

Ať jsem zažil co jsem zažil, zažil jsem to rád. S každým jsem se vynasnažil zůstat kamarád. Přiznávám, že mě baví. Být právě tím kdo jsem.

To jsem já! Rytíř z Nemanic! Co jde staletími dál! To jsem já! Štramák štramáků! Co dal by život v sázku nežli lhal! Jéééé! To jsem já! Rytíř z Nemanic! Co jde staletími dál! To jsem já! Člověk bez hranic! Co život spíš by dal než slůvkem by lhal.

Přiznávám, že mě baví se utkat s chaosem. Nejsem z těch, co jsou žhaví jít přímo za nosem. Ať jsem zažil co jsem zažil zažil jsem to rád. Stejně jsem se vynasnažil zůstat kamarád. Nejsem z těch, kteří věší........vám na nos bulíky! O! Ne!

To jsem já! Tulák tuláků! A všech pohádkářů král! To jsem já! Štramák štramáků! Co dal by život v sázku než by lhal! Jéééé! To jsem já! Rytíř z Nemanic! Co jde staletími dál! To jsem já! Člověk bez hranic! Co život spíš by dal než slůvkem by lhal!

Jáááááááá! Mám život rááááááááád! Mám život ráááááá.. ..ááá....ááád

Text přidal MultiUfon

Video přidal MultiUfon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.