Playlisty Kecárna
Reklama

VVezhlivyj otkaz - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Skupina z Moskvy (rusky: Вежливый отказ), založena v 1985 roce, hrající od začatku v mnoha žanrech - programně eklektická. Texty pro ně piše vedoucí Roman Suslov (Роман Суслов), jehož credo je: 'profanace totalitního hrdinství'. První deska skupiny - Opera-86 (Опера-86) - byl vydán v roce ...
1986. V tomž roku opouštil skupinu Petr Plavinskij (Петр Плавинский), dneska prohlašeny ználec umění 20. století a vedoucí galerie, a pak sostav hudebniků měníl se ještě nekolikrát. Dnes hrají spolu: bubeník Michail Mitin (Михаил Митин), trumpetista Andrej Solov'iov (Андрей Соловьев), pianist Pavel Karmanov (Павел Карманов), basista Dmitrij Šumilov (Дмитрий Шумилов), houslista Sergej Ryženko (Сергей Рыженко) a kytarista, autor hudby a ideolog tohoto "kruhu hudební zkoumání". Dneska každé výstoupení skupiny je důležitou uměleckou událostí.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Vezhlivyj otkaz ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.