Playlisty Kecárna
Reklama

VVerus MC - texty

verus-mc-534932-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Verus MC je český rapper a zpěvák, projekt zahájený v dubnu 2013. Jedná se o domácí produkci podloženou různorodými mixtapy. Původní produkce byla tvořena dvěma demo-alby - Desatero lží Mixt... ape a Historky o lásce EP. V roce 2014 přišel singl Vyznání v podobě dvoudílné ságy. Vyvrcholením celé této etapy se stalo mega-album Rok v éteru na přelomu roku 2015, na kterém jsou jen nejzajímavější témata z celé tvorby, jeho života a myšlenek. Na jaře vyšlo krátké EP s názvem Raritky, na kterém jsou nejlepší písně z původní produkce. Koncem ledna vyšlo nové album Verusova Archa, přičemž během práce okolo něj vyšel koncem léta další singl Teď! Tady! Vedle toho všeho lze také poslechnout projekt Divoká Kočka. V budoucnosti je na plánu tvorba vlastní muziky a studiové nahrávky.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Tvoje kroky   152
B52   130
Pan K.   159
Party Game video   96
Přehrát nezařazené písně
VERUS (2016)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Šifra video 76
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Bolest 106
Pověst 85
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Verus MC ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.