Playlisty Kecárna
Reklama

VVelvet Revolver - texty

velvet-revolver-73947-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Velvet Revolver má 58 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapela Velvet Revolver vznikla roku 2002,poté co si společně na koncertě bubeníka Randyho Castilla (ex Mötley Crüe) zahráli tou dobou bývalí členové Guns N´Roses-Slash,Duff McKagan a Matt S... orum.Na začátku s nimi krátce účinkoval i Izzy Stradlin u VR nakonec se rozhodl pokračovat v solo tvorbě.Frontmenem kapely byl Scott Weiland ze Stone Temple Pilots a na Stradlinovo místo nastoupil jistý Dave Kushner z Wasted Youth resp.Loaded.Kapela se v roce 2008 rozpadla Weilandovým odchodem zpět k STP,sice s ním zahráli 1x v roce 2012 a i když měl Weiland zájem se v roce 2013 vrátit nestalo se tak a v roce 2015 zemřel.Kapela se pokoušela vrátit avšak zpěvák se nenašel.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Its so easy video   332
Patience video česky   658
Messages video   111
Přehrát nezařazené písně


Velvet Revolver ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.