Playlisty Kecárna
Reklama

VVelký Voči - texty

velky-voci-574281.jpg
Texty písní

texty písní

Mladá punk-rocková kapela z Plzně hrající v současné době powerpunk. Má odehráno přes stovku koncertů. V roce 2019 byla kapela v několika rádiových stanicích na rozhovoru, včetně zařazení písní ,,Kus našich já” ,,Sám sobě kat” a ,,Průser za průserem”. Skončila na 2.místě v soutěži pro tour...
Tři sestry, kdy si kapela několik akcí zahrála. Vydala zatím tři videoklipy a v roce 2020 se probojovala do televize s videoklipem ,,Peníze” a to konrétně na Rebel TV2, kde se jí dařilo v hitparádě. Podle slov kapely se chystá v roce 2020 první CD a to v podobě kompilace EP2018, EP2019 a EP2020. Současná powerpunková formace funguje od začátku roku 2018, i přesto, že v Prosinci 2017 už zahrála s novým kytaristou Filipem Strnadem.

Členové
Zpěv, baskytara - Kryštof Baierl
Zpěv, kytara - Filip Strnad
Zpěv, bicí - Matyáš Ballín

Bývalý člen
Vokály, kytara - Filip Hrubý
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Peníze video 83
Ovečky video 47
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Rádio 191
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Velký Voči ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.