Playlisty Kecárna
Reklama

VVarg Linda - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Celym jmenem Linda Margarett (Wolf) Nilsson je Svedska zpevacka.Narodila se 18.4.1979. Do podvedomi svedske hudebni sceny se zapsala v roce 2001,kdy se svou kapelou Supernatural umistila v soutezi Popstars na kanalu 5. S tou take vydala prvni album Supernatural, avsak po rozepri s nahrava...
ci spolecnosti se skupina rozpadla. V roce 2007 pod pseudonymem Linda Maxx vydala single 'The need to be naked'.Avsak nejvetsim uspechem pro ni bylo,kdyz se v roce 2010 dostala mezi finalisty hudebni souteze Idol 2010 a zajistila si tak celonarodni popularitu.Po snatku s vitezem souteze Ulfem Nilssonem pridala ke svemu prijmeni Wolf,zatimco on prejal jeji prijmeni a zmenil tak sve z Eriksson na Nilsson.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Keep Going video česky   349


Varg Linda ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.