Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

VVarg Linda - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Celym jmenem Linda Margarett (Wolf) Nilsson je Svedska zpevacka.Narodila se 18.4.1979. Do podvedomi svedske hudebni sceny se zapsala v roce 2001,kdy se svou kapelou Supernatural umistila v soutezi Popstars na kanalu 5. S tou take vydala prvni album Supernatural, avsak po rozepri s nahravaci spolecnosti se skupina rozpadla. V roce 2007 pod pseudonymem Linda Maxx vydala single 'The need to be naked'.Avsak nejvetsim uspechem pro ni bylo,kdyz se v roce 2010 dostala mezi finalisty hudebni souteze Idol 2010 a zajistila si tak celonarodni popularitu.Po snatku s vitezem souteze Ulfem Nilssonem pridala ke svemu prijmeni Wolf,zatimco on prejal jeji prijmeni a zmenil tak sve z Eriksson na Nilsson.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Keep Going video česky

Varg Linda ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.