Kecárna Playlisty
Reklama

V3nice - Sbohem - text

playlist Playlist
Vážně sem nechtěl..ne, zažívat to každej den
cpát si do hlavy sračky a myslet na Tebe
Husí kůže když to píšu, cejtím se jako píčus,
jako tvoje hračka, nasrat na vás nemám sílu.
Ten odraz už není můj, cítíš ten feeling já ho v sobě pořád cítim má to hloubku jako nikdy, nikdo nevidí ty jizvy, občas si přeju aby zmizly, úsměv klauna jenom proto aby hlasy ztichly.
A prý že deprese cítím jenom nenávist, nikdo mě nezná pořádně podle, nich jenom přeháním, nálada jako přeháňky, období bez lásky, řekni proč obcházet překážky, když stejně nemám nic.
A často slyším smích smějou se mýmu neštěstí, všechno se vám vrátí přesně tak jak by to mělo být, předemnou je rozcestí, dávno už všichni odešly, svět plný neřestí ve kterým už nechci žít...
Ref.
Nikdy nechci vyhasnout, vážně radši chci shořet,
ikdyž se necítim dobře pořád ve mě hoří oheň, snažím se utišit bolest, chci být lepší člověk, ale fakt mi často připadá že už je na to pozdě, a tak, zavirám oči a pak, sem ve svým světě jak mám, nemůžeš mě už chápat pluju už bez tebe dál, vím že nesmím zastavit musím projít to peklo, aby se do mého života zase vrátilo světlo.
Už sem se fakt nemoh tvářit, že je všechno tak jak má být, přátelé se ztrácí v dály, priběhy sem musel spálit, nechápu proč sme si hrály, s věcma kterejch sme se bály, proč se kvůli tobě trápím, když už se nemáme rádi, vím že ti na mě nezáleží a že ste se smály, ale uvědom si kvůli komu sem si ruce pálil a teď nemůžu zastavit, to tvý oči sou jako noc je ve mě už jenom zlo, přijde mi že chci fakt moc.
Není to pravda chci jenom najít štěstí, s tebou bych šťastnej nebyl, ty moje štěstí nejsi, v tvých očích byly hvězdy teď v nich vidím jenom lež, kůli tobě sem ztratil všechno víš co radši uz bež.
Lepší dny přijdou a ty pro mě už nebudeš nic a že si zasloužím víc, to sama moc dobře víš, to štěstí čeká jinde, možná za dalším rohem, třeba ho najdu už zítra, už je pozdě sbohem.
Ref.
Nikdy nechci vyhasnout, vážně radši chci shořet,
ikdyž se necítim dobře pořád ve mě hoří oheň, snažím se utišit bolest, chci být lepší člověk, ale fakt mi často připadá že už je na to pozdě, a tak ,zavirám oči a pak, sem ve svým světě jak mám, nemůžeš mě už chápat, pluju už bez tebe dál, vím že nesmím zastavit musím projít to peklo, aby se do mého života zase vrátilo světlo.

Text přidala Pepca1122

Video přidala Pepca1122

Je zde něco špatně?
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

V3nice texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.