Playlisty Kecárna
Reklama

UUS3 - texty

us-481498.jpg
Texty písní

texty písní

US3 je projektem londýnského producenta Geoffa Wilkinsona. Kapela se zformovala v roce 1992, když se Geoff dal dohromady se svým parťákem Melem Simpsonem. Vznikly nahrávky „Where Will We Be In The 21st Century“ s raperem MC Honey B a jazzovou pianistkou Jessicou Lauren a „The Band Played T...
he Boogie“, do které Geoff nasamploval melodii ze slavné písničky „Sookie Sookie“ od Granta Greena, původně vydané u Blue Note Records. „The Band Played The Boogie“ se dostala do rádia, načež Geoffovi přišla výzva, ať se dostaví do kanceláře londýnské EMI. Geoff měl důvod k obavám, protože na použití svého samplu neměl povolení. Nakonec však nejenže nebyl stíhán, ale dokonce dostal přístup ke všem nahrávkám od Blue Note Records, které pak mohl volně využívat pro svoje samply.
  ZOBRAZIT VÍCEUS3 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.