Playlisty Kecárna
Reklama

UUratsakidogi - texty

uratsakidogi-617862.jpg
Texty písní

texty písní

Uratsakidogi nebo URATSAKIDOGI je ruská rocková kapela s domovskou základnou v Moskvě. Jejich hudba je směs několika žánrů, jako jsou alternativní rock, hardcore, grindcore, death metal, hard rock, punk, folk, avant-garde, noise, hip-hop, jazz a industrial, nicméně sami hudebníci charakter...
izují jejich žánr jako "Pazor metal" a "Absurd rock". Nečekaně tak došlo k vytvoření nového hudebního žánru "Black-Hop"(black metal a hip-hop/rap). Název skupiny byl odvozen z názvu japonské hentai-série UROTSUKIDOJI, která obsahovala velké množství sexuálních a násilných scén. Nejprve tito mladí lidé aktivně experimentovali s gring-core žánrem, brzy se však rozvinuly jejich stylistické hranice. A tak začalo aktivní zavádění industrial a hip-hopových prvků do jejich tvorby. Zpočátku URATSAKIDOGI nebyli vážným projektem. Nahrávky vytvářeli v domácím studiu a často byli k dílu přizváni přátelé a známí. Toto studio bylo nazváno GENITAL STUDIO. (Zdroj: Slavorum)
Členové skupiny vystupují ve videoklipech i na koncertech v tradičních "gopnických" úborech - v oblíbených "Adidas tracksuits" (teplákovky).
  ZOBRAZIT VÍCESprávcem interpreta Uratsakidogi je malabestie; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.