Kecárna Playlisty
Reklama

UUnderoath - texty

underoath-603896.jpg
Texty písní

texty písní

Underoath má 70 fanoušků · Stát se fanouškem

Underoath (občas upravováno na underOATH nebo na UNDERØATH) je americká křesťanská post-hardcorová kapela (nominovaná na ceny Grammy) z Tampy, z Floridy. Založená Dallasem Taylorem, 30. listopadu 1997 v Ocale na Floridě, ale všichni členové, kteří přišli až po založení, pocházejí z Tampy. ...
Tampa je město, odkud říkají, že jsou. Všichni členové kapely jsou křesťani. Momentálně spolupracují s vykladatelstvím Solid State, částí nakladatelství Tooth and Nails a jsou jejich nejznámější kapelou.

Po několika změnách v sestavě je jediným původním členem kapely pouze bubeník Aaron Gillespie. S původním zpěvákem Dallasem Taylorem vydali alba Act of Depression, Cries of the Past a The Changing of Times. Po jeho odchodu se postu zpěváka ujal Spencer Chamberlain. S ním pak kapela vydala alba They're Only Chasing Safety a Define the Great Line. Tato dvě alba je posunula k větší popularitě.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Underoath ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.