Playlisty Kecárna
Reklama

UUnderoath - texty

underoath-603896-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Underoath má 75 fanoušků · Stát se fanouškem

Underoath (občas upravováno na underOATH nebo na UNDERØATH) je americká křesťanská post-hardcorová kapela (nominovaná na ceny Grammy) z Tampy, z Floridy. Založená Dallasem Taylorem, 30. list... opadu 1997 v Ocale na Floridě, ale všichni členové, kteří přišli až po založení, pocházejí z Tampy. Tampa je město, odkud říkají, že jsou. Všichni členové kapely jsou křesťani. Momentálně spolupracují s vykladatelstvím Solid State, částí nakladatelství Tooth and Nails a jsou jejich nejznámější kapelou.

Po několika změnách v sestavě je jediným původním členem kapely pouze bubeník Aaron Gillespie. S původním zpěvákem Dallasem Taylorem vydali alba Act of Depression, Cries of the Past a The Changing of Times. Po jeho odchodu se postu zpěváka ujal Spencer Chamberlain. S ním pak kapela vydala alba They're Only Chasing Safety a Define the Great Line. Tato dvě alba je posunula k větší popularitě.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Underoath ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.