Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

UCG - Vánoční - text

Ref.: Vánoční čas je tu zas sněhulák a mráz, s příteli bezva čas, úsměvy u stromku. Vánoční čas je tu na saních Santa Claus, dobře známe ten hlas, zvonky a koledu.

Každý den čekáme kdy spadne první vločka, až zavoní cukroví nemůžem se dočkat, kakao, vanočka a betlém, těšíme se až si ke stromečku znovu sednem, rozbalit dárky, vánoční lásky bude mraky, těšíš se taky, na obloze hvězdy svítí, vánoce se řítí, už to všichni cítí tu vůni vánoc, rozdávat všem radost. Vánoční pohoda blíží se štědrý večer, začíná nálada, všechno do sebe tak krásně zapadá, všechno vypadá a mě napadá hromada věcí o vánocích mám to co chci , nic jinýho nechci všechno jde skvěle z hora se smějí andělé, chci vám popřát šťastné a veselé.....šťastné a veselé.

ref.: Vánoční čas je tu zas sněhulák a mráz, s přáteli bezva čas, úsměvy u stromku. Vánoční čas je tu na saních Santa Claus, dobře známe ten hlas zvonky a koledu.

Sedím doma u telky jím ovoce a už si uvědomuju, že jsou tu vánoce. Venku sníh, venku sněží podívejme se jak ten čas rychle běží, běží jako voda stačí pomyslet na to vše krásný a nebude nuda. Nebo jít radši ven, postavit sněhuláčka se stává velká koulovačka, A kdo má hotový cukroví hlavně libový, co dostaneš pod stromeček to ti nikdo nepoví. Každý si užívá klid o vánocích, slyšet jenom smích a vše brát pozitivně, být šťatnej a netvářit se divně. Opět celá rodina pohromadě dobrý náladě a venku mráz, užívejte si ten vánoční čas.

Ref.: Vánoční čas je tu zas sněhulák a mráz, s přáteli bezva čas, úsměvy u stromku. Vánoční čas je tu na saních Santa Claus, dobře známe ten hlas, zvonky a koledu. Vánoční čas je tu zas sněhulák a mráz, s přáteli bezva čas, úsměvy u stromku. Vánoční čas je tu na saních Santa Claus, dobře známe ten hlas, zvonky a koledu.

Text přidala Geenius

Text opravila EwiiSek_9

Video přidala Geenius

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.