Playlisty Kecárna
Reklama

UU.K.B rock - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Kapela vznikla v roce 1998-99 pod jménem Kuře band a hrála po hospodách všechno možné. Sestava kapely byla kytara, zpěv Petr Mečl , basa Michal Neubert a další kytara Pavel Kocábek. V teto sestavě jsme hrály všude a všechno, byla to sranda. Pavel Kocábek zanedlouho z kapely odešel. V roce ...
2005 se ke kapele přidal sólový kytarista Martin Hrubec a bubeník Tomáš Trojan . A dneska je to zase trochu jinak. Našeho dlouholetého basáka Michala vystřídal nový basák Martin "Mates" Duben a ve stejnou dobu i klávesák Jirka Jašek, který nás za nedlouho opustil do rockového nebe. Tomáš odchází v roce 2009 a nahrazujeho Dan Weber, a přidává se další kytarista Fanda Beneš a nakonec aby toho nebylo málo odchází i basák Martin Duben a za něho přichází skvělá náhrada Jiří Jakovenko no a to už je vše milé děti.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Mám to rád video   253


U.K.B rock ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.