Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

UU.K.B rock - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Kapela vznikla v roce 1998-99 pod jménem Kuře band a hrála po hospodách všechno možné. Sestava kapely byla kytara, zpěv Petr Mečl , basa Michal Neubert a další kytara Pavel Kocábek. V teto sestavě jsme hrály všude a všechno, byla to sranda. Pavel Kocábek zanedlouho z kapely odešel. V roce 2005 se ke kapele přidal sólový kytarista Martin Hrubec a bubeník Tomáš Trojan . A dneska je to zase trochu jinak. Našeho dlouholetého basáka Michala vystřídal nový basák Martin "Mates" Duben a ve stejnou dobu i klávesák Jirka Jašek, který nás za nedlouho opustil do rockového nebe. Tomáš odchází v roce 2009 a nahrazujeho Dan Weber, a přidává se další kytarista Fanda Beneš a nakonec aby toho nebylo málo odchází i basák Martin Duben a za něho přichází skvělá náhrada Jiří Jakovenko no a to už je vše milé děti.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Mám to rád video

U.K.B rock ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.