Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Tyemsi & LKS 12 - Chci ti říct feat. Carla - text

První kapitola je o tom jak jsme se poznali napsala jsi mi na chatu nešlo to do hlavy. Chystal jsem se do Prahy, celý večer propsali.. Věnoval jsem ti víc bez sebemenší představy. Neposlala ani fotku a pořád jsem ti věřil, pořád v něco doufal, pořád jsem v něco věřil! Dohodli jsme se sejít, že za mnou přijedeš, v hlouby duše byl zmatený že je to jenom lež. A když jsem tě uviděl zastavil se mi dech. Tvůj krásný obličej pamatuji dodnes.. Objala si mě ale já pořád nevěděl, jestli je to pravda nebo jsem naletěl.. Stál jsem vedle tebe, cítil jsem z tebe radost.. Nikdy bych neřekl, že budeš pro mě vzácnost.. Dalo mi to chuť v tomhle tom pokračovat.. A všechno co jsem řekl, bych chtěl zas zopakovat.. Po večerech, které jsme strávili spolu, při loučení, když jsem odjížděl domů.. Zklamaný když jsem opouštěl tvojí ruku.. Doufal že tě ještě jednou spatřit mohu.. Snil jsem o tobě, o tom každý den.. A když jsme si napsali byl jsem povznešen, těšil jsem se na tu chvíli, až se střetneme a já řeknu krásná slova pro vztah potřebné..

Už dávno chci ti říct, co všechno pro mě znamenáš.. I když naše chvíle společný jsou pryč.. Já už dávno chci ti říct, že nezapomínám na ty krásný časy kdy já a ty bylo my!

Druhá kapitola a já otevřel knihu minulosti. V ní společné fotky, po tváři tečou slzy.. Vzpomínám na chvíle, kdy jsme se smáli, na telefonu si hodiny provolali.. Ale víš, že bych ti hodně toho chtěl říct.. Omluvit se ti by bylo to nejmenší! Promiň mi, mé chyby! Promiň mi, mé sliby! A kdyby jsme se jednou k sobě vrátili.. Dovedl bych nás tam, kam jsme mířili.. A kdyby si mi jednou chtěla odpustit, zavázal bych se a už tě nechtěl opustit! Ale samé kdyby, samé řeči, pouhé sny které nejdou změnit. Už se nechceš vracet k tomu co bylo a já měním život, sbírám co mi zbylo.. Už dávno, chtěl jsem říct, že pro mě hodně znamenáš! Řekl jsem ti to pozdě.. Tak tady to máš!

Už dávno chci ti říct, Už dávno chci ti říct.. Co pro mě znamenáš, co pro mě znamenáš! I Když naše chvíle společný jsou pryč, jsou pryč!Já už dávno chci ti říct, už dávno chci ti říct! Že nezapomínám, že nezapomínám, na ty krásný časy kdy já a ty bylo my!

Už dávno chci ti říct, Už dávno chci ti říct.. Co všechno pro mě znamenáš, co všechno pro mě znamenáš! Když naše chvíle společný jsou pryč, jsou pryč! Už dávno chci ti říct, už dávno chci ti říct! Že nezapomínám, že nezapomínám, na ty krásný časy kdy já a ty bylo my! Bylo to krásný, bylo to vzácný, bylo to krásný, bylo to vzácný,bylo to vzácný, bylo to krásný, bylo to vzácný.

Už dávno chci ti říct.. Co všechno pro mě znamenáš! I Když naše chvíle společný jsou pryč! Já už dávno chci ti říct! Že nezapomínám, na ty krásný časy kdy já a ty bylo my!

Text přidala Kopi_Je

Text opravila Jajinaa0

Video přidala Jajinaa0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.