Kecárna Playlisty
Reklama

Jsem pro - text

playlist Playlist
Idea:
Říkej mi klidně Josef Vyhladil, chci spálit všechny nacisty. Navázat na tu cestu, kterou pracně naši šli.
Za zmrdy mluví násili a nášivky, ve škole se hrozně pravou hlásili, jebat na principy.
Jsem pro to, bohatším ubrat a chudším nedát. Nechat to všechno sobě. Jsem pěkná ku...
Život bez konfliktů je nuda. V míru se ženem za korunou, no a v boji pak chceme sundat. A vyčítat si minulost, chci se vracet s arsenalem facek, pro hajzly, těch jsem minul dost.
Jsem pro to zničit pole min, jsme pořád děti,
co vyměnili stage za bullerbyn.
Šíříme label jako buletin. S vírou, že bude líp.
Jsme směsicí energie blondýny s IQ brunety a haters v čechách naši show nenajdou. Ale hovno, máme pokrytí jak Vodafone.
Paulie Garand:
Jsem pro, ty co pro to sví makaj jak diví a proto jsou v očích nudařů tak divný. Pro, mysli si co řekneš, než budeš proklínat ty, co byli s tebou pro a teď jsou proti, jo. Rap, jsem pro, na 100%, protože jsem prototyp, toho bejt pro to typ, jo. Jsem PROmiskuitní chci pro misku jít s korunou a podpatkama nechat se od ní opít. Co by to bylo za život, kdyby se nelilo. Pro všechny propitý noci burácí stadion. Jsem pro, promotéry s rozumem. Jsem pro, provazochodce s provazem. Jsem pro, aby mi cizí typ neříkal bro, nebo si pro tebe přijde, nevim bůh ví kdo. Protejnovej profi prostej navazbenej hroch a přimáčkne tě tam, kde je roh.
MC Gey:
Já jsem pro, no, proboha kdo jsem? Ze 4 procent jsem MC a z 6 osel. Z 90 jsem posel nesmyslů v rapu.
Nepujčíš mi projímadlo? Ne? Tak se poser! Kde je mokrý prostěradlo je i mokrá postel. Já jsem pro si zajít s prostatou než bude pozdě. Prosíme tě hrozně, mohl bys mluvit vážně? Jsem pro, kdybych byl kečup, tak jsem vostrej. Lidi bejvaj pštrosem se zdviženym nosem, ale nechápou, že s hlavou v písku se udusej. Občas se mi lidi hnusej, což může bejt průser. Ale dokud máme hajzly tak je spláchnout můžem. Jsem pro, postavit svůj svět, kde každej buran nemává slovíčkem úspěch, ale uspět, je umět, porozumět, normálním věcem, v důsledku toho jsem pro, vyprávět moudra dětem.
Boy Wonder:
Som špinavý jak western ja,skurvenej poeta pred použitím pretrep ma,som zábavný jak Priatelia,takže velká kopa hovén s chuťou zedzte ma,Čo? Som tu nový musím sa predstavit,som zato aby sme mohli slobodne páliť weed,a né len pálit treba zasadzit,pri tejto téme som vždy výbušný jak ekrazit!Som zato vzniknůt do parlamentu,oščat im huby,ziscit čo sa deje za plentu,nasrat do volebnej urny,chycit Dzurindu,potret ho hovnami a odrezat mu cicinku.Potom tú cicinku strčit do úst Ficovi,zbúrat banky,spálit šecky love na zemi,som zato rozprášit LSD z neba na ludzí,spoločne sa zobudzit a vhehnůút nahý do ulic.
Rest:
Stále jsem pro tohle tempo, jsem pro beaty co maj sampely. Pro ty co maj srdce na tom správnym místě, nejsou děvky. Jsem pro všechny, který klasickej rap nechtěj nechat zemřít. Taky pro ty, který viděj víc než profit, nejsou slepí. Nechci skončit jako profík, v tom jak všechny love propít. Nechci propíchnout svý žíly, nechat nima drogy protýct. Dělám kroky jinym směrem, proti všemu proti všem. Hlavně nepropadnout panice, ze který nejde ven. Ne, nejsem problémovej typ, co utíká před problémama. Propadl bych se hambou, kdyby je řešila moje máma. Všechny moje kroky nemusej bejt zrovna profi, ale když se něco posere tak je to jenom moje drama. Jsem pro to, aby lidi uznali svý vlastní chyby, aby z lidský mysli zmizely ty negativní vlivy. Abysme si nevadili, už jenom tim, že jsme jiný. Kdyby všichni všichni byli stejný nudou by se povraždili. A tak jsem pro, každej novej krok. A tak jsem stále pro, každej novej krok. A tak jsem pro, každej novej krok. A tak jsem stále pro, každej novej krok.

Text přidal Testament

Text opravil kerek

Video přidala Monnn

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Label

Reklama

Ty Nikdy texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.