Playlisty Kecárna
Reklama

TTraktor - texty

traktor-340832.jpg
Texty písní

texty písní

Traktor má 147 fanoušků · Stát se fanouškem

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a Petr Bartošek. Tím vzniká stěžejní platforma ...
Traktoru, která kromě jednoho personálního stopstavu funguje dodnes. Veřejně se Traktor prezentuje na různých hudebních akcích, hlavně ve festivalové sezóně. V roce 2010 Traktor vyrazil na tour s kapelami Alkehol a Doga, dvakrát předskočil Teamu a jednou Slade. Studiově se Traktor prezentoval celkem třikrát. Poprvé v roce 2004, kdy vychází u Popron Music debutové album S vlečkou se to lépe táhne s netradičním hitem Pamela. K tomuto songu je následně natočen videoklip. Tvorba a nahrávání druhého počinu zabírá kapele celých pět let s tím, že v dubnu 2009 vychází CD s názvem 69. O dva měsíce později je natočen oficiální videoklip k songu Cosmosen ve spolupráci se Zdeňkem Izerem. Po dvouleté pauze, v únoru 2011, se opět Traktor stěhuje do studia, aby v červnu spatřilo světlo světa už zmíněné třetí CD Tmel, které s patřičnou dávkou energie udalo směr Traktoru do druhé bigbítové dekády. Vizuálně podpořila kapela na podzim 2011 vydání Tmelu natočením nového videoklipu ke skladbě Sybil. Sezona 2012 byla ve znamení malého jarního TMELtour, kde hrály hlavní roli hudební kluby. Léto už bylo vyloženě ve znamení festivalů, kdy se TRAKTOR ukázal na velkých akcích – Benátská noc, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom,Rock na valniku,....... a ze záběrů na Benátské noci byl nakonec vytvořen druhý oficiální videoklip – Láskožrouti. Podzim 2012 znamená začátek prací na čtvrtém CD. Před vánocemi Traktor ještě stihne předskočit legendárním bardům SAXON v Trenčíně. Jaro 2013 začíná společným koncertem s kapelou Komunál v Chlumci nad Cidlinou a potom uz je ve znamení tour s kapelami Doga a Konflikt. Během tohoto turné Traktor hostuje na dvou koncertech americké legendy SKID ROW v Praze a Frýdku Místku.

Sestava kapely:
Martin Kapek – zpěv;
Standa Balko – kytara;
Petr Bartošek – klávesy;
Karel Ferda – baskytara;
Pavel Balko – bicí
  ZOBRAZIT VÍCE

Tmel (2011)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Tmel video 4 096
Láskožrouti video 24 502
Sybil video karaoke 8 404
Sudice video 2 326
Amygdala video 8 207
Ke strojům! video 2 151
Bludičky video 8 647
Woody video 1 459
Za vodou video 2 173
Yokoono video 1 241
Přehrát celé album


Správcem interpreta Traktor je smaarts; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.