Playlisty Kecárna
Reklama

TTraktor - texty

traktor-647547-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Traktor má 151 fanoušků · Stát se fanouškem

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba p... o roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a Petr Bartošek. Tím vzniká stěžejní platforma Traktoru, která kromě jednoho personálního stopstavu funguje dodnes. Veřejně se Traktor prezentuje na různých hudebních akcích, hlavně ve festivalové sezóně. V roce 2010 Traktor vyrazil na tour s kapelami Alkehol a Doga, dvakrát předskočil Teamu a jednou Slade. Studiově se Traktor prezentoval celkem třikrát. Poprvé v roce 2004, kdy vychází u Popron Music debutové album S vlečkou se to lépe táhne s netradičním hitem Pamela. K tomuto songu je následně natočen videoklip. Tvorba a nahrávání druhého počinu zabírá kapele celých pět let s tím, že v dubnu 2009 vychází CD s názvem 69. O dva měsíce později je natočen oficiální videoklip k songu Cosmosen ve spolupráci se Zdeňkem Izerem. Po dvouleté pauze, v únoru 2011, se opět Traktor stěhuje do studia, aby v červnu spatřilo světlo světa už zmíněné třetí CD Tmel, které s patřičnou dávkou energie udalo směr Traktoru do druhé bigbítové dekády. Vizuálně podpořila kapela na podzim 2011 vydání Tmelu natočením nového videoklipu ke skladbě Sybil. Sezona 2012 byla ve znamení malého jarního TMELtour, kde hrály hlavní roli hudební kluby. Léto už bylo vyloženě ve znamení festivalů, kdy se TRAKTOR ukázal na velkých akcích – Benátská noc, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom,Rock na valniku,....... a ze záběrů na Benátské noci byl nakonec vytvořen druhý oficiální videoklip – Láskožrouti. Podzim 2012 znamená začátek prací na čtvrtém CD. Před vánocemi Traktor ještě stihne předskočit legendárním bardům SAXON v Trenčíně. Jaro 2013 začíná společným koncertem s kapelou Komunál v Chlumci nad Cidlinou a potom uz je ve znamení tour s kapelami Doga a Konflikt. Během tohoto turné Traktor hostuje na dvou koncertech americké legendy SKID ROW v Praze a Frýdku Místku.

Sestava kapely:
Martin Kapek – zpěv;
Standa Balko – kytara;
Petr Bartošek – klávesy;
Karel Ferda – baskytara;
Pavel Balko – bicí
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
ŠachOFFnice video 2 550
Mr. Zeppelin video 1 701
Skála video 1 617
Depresarium video 1 274
Transfúze video 2 238
Horizont video 4 350
Přehrát celé album
Tmel (2011)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Tmel video 4 415
Láskožrouti video 27 339
Sybil video karaoke 9 166
Sudice video 2 511
Amygdala video 9 071
Ke strojům! video 2 338
Bludičky video 10 030
Woody video 1 562
Za vodou video 2 336
Yokoono video 1 367
Přehrát celé album


Správcem interpreta Traktor je smaarts; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.