Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Vysněný příběh - text

Z pocitu samoty,Z pocitu samoty,Stojím tady a dívám se do temnoty,Nechci být sám,fakt nechci být sám,Chci abychom byli,chci abychom byli dva.Uvažuj ve dvou se to lépe táhne,Ruka v ruce to není vůbec marné,Najít si holku co bude numero uno,Najít tu holku správnou se moc nepovedlo,Vždycky jen útržky z života lásky,Ty rozbité střepy neslepí ani pásky,
Proto teď tady spisuju řádky lyrika Do majk kvůli mé vysněné lásky,Snad se mi podaří najít tu správnou,snad se mi podaří udělat ji šťastnouChytit ji za ruku,řešit s ní problémy,Jen se tak procházet,dívat se na hvězdy.

REF: 2x..Každý sen může být snem zkutečným,život ve dvou je životem podstatným tak neztrácej naději,neztrácej víru,Každý v sobě má tu životní míru.

Chtěl bych ji okouzlit jako princ z pohádky,společně vzpomínat na krásný začátky,usínat vedle ní dívat se na to jak se ráno probouzí,dělat jí snídani,hladit ji po tváři,bránit ji před každým kdo se do ní naváží,tak osude dovol,Osude dovol mi najít tu správnou,udělat z ní holku už na vždy šťastnou,budu se snažit jen jak to půjde,budu se snažit jen ať to vyjde,už mě to nebaví pokaždé chvilkové,chvilkové vztahy to je fakt příšerné,chtěl bych už zažít opravdu lásku,a společně jít tu životní stezku,stezku odvahy pravdy a cítění,projít ji bez chyby,je totiž umění

REF: 4x..Každý sen může být snem zkutečným,život ve dvou je životem podstatným tak neztrácej naději,neztrácej víru,Každý v sobě má tu životní míru.

Text přidala Chuckyna

Video přidala Chuckyna


Nezařazené v albu

Toxi texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.