Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

FTommy Fleming - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Tommy Fleming (narozený 15 května 1971) je irský zpěvák. On se zvedl k slávě v časných 1990 poté, co byl požádán, aby turné po USA s Phil Coulter . Brzy se etabloval jako sólový umělec a zjistil, že jeho největším úspěchem zpívá tradiční irskou hudbu , staré i moderní. Fleming cestoval značně skrz Irsku, Velké Británii, Spojených státech, Nizozemsku a Austrálii. Když byl Fleming otázku, jak by se dala popsat svůj žánr hudby přiznal, že to není ani opera rock 'n' roll. Řekl, že je prostě "velmi tradiční a rád písničku s dobrým příběhem". Když cestuje, on je doprovázen David Hayes, který hraje na klavír a klávesnice. Hayes vyrábí Flemingovy alba a je hudebním ředitelem jeho přehlídek.

Video Překlad Karaoke
You Raise Me Up video

Tommy Fleming ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.